Dodany: 2012-10-23 10:05:53
 

Definicja hoteluNiedawne mistrzostwa europy w piłce nożne sprawiły, że bardzo duża liczba turystów zaczęła korzystać z wielu hoteli znajdujących się w okolicach piłkarskich boisk. Nie dziwne więc to, że hotel pod warszawą zaczął przeżywać prawdziwe oblężenie w okresie, gdy to właśnie w naszym kraju odbywały się kolejne spotkania piłkarskich mistrzostw europy.

 

Jednak czas stale rosnących zysków bezpowrotnie minął. Dziś hotele wróciły do starego rytmu a więc gości również jest znacząco mniej niż w czasie tej międzynarodowej na skalę europejską imprezy. Jednak sentyment pozostał i hotel pod warszawą jest znacznie chętniej odwiedzany niż zwykle. Wszystko za sprawą tego, że każdy piłkarski kibic pamięta spotkania odbywające się na stadionie narodowym oraz standard jaki proponowała nasza baza turystyczna.

 

Nie można jej przecież niczego zarzucić. Wywiązaliśmy się zadania znakomicie, niesnaski, jakie wystąpiły (i niestety nadal występują na gruncie budowy dróg) branży hotelarskiej nie dotknęły w takim stopniu jakby można było się spodziewać. Sentyment do takich miejsc jak hotel pod warszawą pozostał..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Definicja hotelu
Nick: