Dodany: 2012-11-13 10:30:32

 

Dokumenty lotniczeNa sam dojazd do lotniska modlin dokumenty lotnicze nie są nam jeszcze potrzebne. Jednak zaraz po zjechaniu z dojazd do lotniska modlin stają się niezbędne, nie przejdziemy przez lotnisko ani na pokład samolotu bez pokazania dokumentów lotniczych.

 

Do jazdy po dojazd do lotniska modlin wcale nie potrzebujemy żadnych papierów, ale do udania się w lot za granicę już tak. Do dokumentów lotniczych na pewno zalicza się dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający naszą tożsamość. Do podróży zagranicznej potrzeba jednak czegoś jeszcze np. paszportu lub zielonej karty albo wizy jak np. do Stanów Zjednoczonych.

 

Zazwyczaj potrzebne dokumenty lotnicze są z góry określone na mocy panującego prawa pomiędzy krajami z których i do których podróżujemy. Zatem dokumenty lotnicze mogą być bardzo zróżnicowane, i zależą w głównej mierze od prawa jakie obejmuje te regulacje. Przepisów jest całe mnóstwo, jest ich dość sporo, ale reguły są w miarę przejrzyste, bazują tylko na niewielkich wycinkach z przepisów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dokumenty lotnicze
Nick: