Dodany: 2012-11-13 10:33:44

Bagaż podręcznyBagaż podręczny to mniejsza część bagażu, który zabieramy ze sobą już w trakcie pokonywania dojazd do lotniska modlin. Bagaż dzieli się na podręczny i główny, podział ten wynika przede wszystkim z selekcjonowania według bagażowych wymagań lotniska.

 

Blisko informacji o tym skąd jest najlepszy dojazd do lotniska modlin, znajduje się miejsce odpraw bagażowych. Pierwszym tego typu miejscem jest bramka na metale a następnie odprawa paszportowa, dopiero za nią bagażowa. Z drogi będącej dojazd do lotniska modlin nie widać jeszcze stanowiska odpraw bagażowych.

 

Bagaż podręczny jest tą częścią bagażu, którą zabieramy ze sobą na pokład samolotu. Wnosimy go do pojazdu, nie oznacza to tego, że może on być całkowicie dowolny. Jego waga i rozmiary muszą mieścić się w przepisowych rozmiarach, inaczej nie będą w ogóle brane pod uwagę. Zakończy się to bardzo negatywnie czyli zakazem wejścia na samolot i lot odbędzie się bez nas. Warto pilnować tych parametrów, to bardzo ważne, bagaż podręczny nie powinien być większy niż damska torebka lub teczka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bagaż podręczny
Nick: