Dodany: 2012-11-13 10:43:59
 

Bagaż rejestrowanySposobów na dojazd do lotniska modlin jest wiele. Nie można tego samego powiedzieć o ładunku bagażowym jaki może wejść na pokład samolotu. Tu wszystko jest ściśle określone, stanowisko odpraw bagażowych znajduje się tuż za tablicą informującą o tym jak przebiega dojazd do lotniska modlin.

 

Bagaż można podzielić na podręczny i główny, jeden z nich podlega obowiązkowemu rejestrowaniu. Jest to nadanie numerka naszemu bagażowi, który trafia do luku bagażowego a nie wraz z nami do części pasażerskiej. Rejestrowanie bagażu jest procesem niezwykle prostym, pamiętać jednak należy, że zarejestrować można tylko bagaż, który jest zgodny z wytycznymi lotniska, część tych wytycznych jest ogólnoświatowa i wystarczy się z nimi zapoznać by uporać się z właściwym doborem bagażu do potrzeb podróży.

 

Rejestrowania bagażu trwa około 10 minut czyli mniej więcej tyle co dojazd do lotniska modlin w godzinach porannych, ale poza godzinami szczytu porannego. Jest to rutynowa procedura w każdym wypadku wygląda tak samo, polega na wykonaniu poszczególnych czynności w ustalonej kolejności z zastosowaniem odpowiednich urządzeń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bagaż rejestrowany
Nick: