Dodany: 2012-11-13 10:51:07

 

OdprawaZaraz po tym jak pokonamy dojazd do lotniska modlin wchodzimy od lotniska i udajemy się na odprawę. Odprawa jest procederem koniecznym do przeprowadzenia przed każdym lotem czy to krajowym czy międzynarodowym.

 

Odprawa jest trudniejsze do przebrnięcia niż dojazd do lotniska modlin wynika to przede wszystkim z faktu, że odprawy są dwie. Jedna jest paszportowa a druga bagażowa, Obydwie wymagają od nas pewnej wiedzy na temat tego co możemy zabrać ze sobą w lot a czego nie. Zaraz za informacją o tym jak wygląda dojazd do lotniska modlin, znajduje się stanowisko do odprawy paszportowej i dokumentowej jest ona pierwszym etapem odprawy lotniczej.

 

Zaraz za nią niewiele dalej jest stanowisko do odprawy bagażowej mamy tu bramkę na metale, rentgen bagażu i tutaj przejmują od nas bagaże osoby z obsługi lotniska. To tu po raz ostatni bierzemy swój bagaż własnoręczenie, potem poda nam go obsługa już po zakończonym locie. Odbierzemy go na końcu naszej podróży i co ważniejsze otrzymamy numerek dla naszego bagażu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odprawa
Nick: