Dodany: 2012-11-13 10:54:13

 

LądowiskoZaraz za jedną z drogą, która stanowi dojazd do lotniska modlin, znajduje się Lądowisko. Lądowisko jest widoczne już z samego początku dojazd do lotniska modlin, jest to miejsce bardzo duże powierzchniowo wręcz ogromne, musi takie być po to, aby wszystkie samoloty mogły pomieścić się na jednej tafli.

 

Z dojazd do lotniska modlin widać jak na dłoni, że lądowisko ma niewymiarowy kształt, są to pasy na których samolot ląduje, na ich końcu znajduje się potężny plac, to właśnie jest lądowisko. Zaraz koło niego znajduje się droga kołowania i hangary. Całe lądowisko tak jak i droga kołowania są wyposażone w najlepsze oświetlenie, jest ono stworzone w oparciu o odpowiednie normy.

 

Światła powinny być diodowe, tylko takie się nadają, o białym kolorze i niektóre żółte. Tylko taka barwa jest akceptowalna, spełnia ona wymagania bezpieczeństwa i jest przyjęta w skali światowej. Nie można zamontować innych świateł, ponadto na tafli lądowiska znajdują się przede wszystkim latarnie, które są postawione na samym końcu lądowiska, a mimo tego są w stanie je rozświetlić bardzo dokładnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lądowisko
Nick: