Dodany: 2012-11-13 10:57:43

 

Droga kołowaniaRzut oka w trakcie podróży pod dojazd do lotniska modlin i już widzimy drogę kołowania. To jedno z ważniejszych miejsc. Często znajduje się poza głównymi budynkami lotniska i jest poza zasięgiem wzroku zwykłych pasażerów.

 

Za to nie można narzekać na piękny widok rozciągający się od początku dojazd do lotniska modlin do samego końca. Widać bardzo dokładnie wszystko z czego składa się lotnisko, na jego tafli znajduje się wiele miejsc potrzebnych do prowadzenia działalności lotniska. Droga kołowania jest to miejsce na które trafia samolot po wyjeździe z hangaru, i potem rozpędza się i przejeżdża na pas startowy. Podczas poruszania się po dojazd do lotniska modlin widać jak samoloty powoli poruszają się po tym małym placyku.

 

Droga kołowania ma doskonale dobrane światła, kolory na jakie się świecą to żółty i niebieski w głównej mierze. Dookoła całej drogi kołowania znajdują się światła tego typu, cały teren jest nimi pokryty na samych obrzeżach. Ma tu umożliwić doskonałą widoczność nawet z dużej odległości w godzinach nocnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Droga kołowania
Nick: