Dodany: 2012-11-13 11:00:04

 

Terminal lotniczyMiejsce w jakim znajdują się pasażerowie po skończeniu jazdy po dojazd do lotniska modlin to terminal lotniczy. Jest to jedno z najważniejszych miejsc na pewno pod względem pełnionych funkcji.

 

Terminal to największy i główny budynek lotniska, w terminalu dokonuje się sprzedaży biletów, odpraw bagażowych i paszportowych. Jest to także poczekalnia, w niej oczekujemy na nasz lot lub w przeczekujemy w kolejce. Patrząc z okien budynku terminalu po jednej stronie widzimy dojazd do lotniska modlin a po drugiej mamy rzut oka na lotnisko.

 

Z dojazd do lotniska modlin widać tylko przód terminalu, w budynku terminalu znajdują się automaty z przekąskami i napojami. Każdy może z nich skorzystać do oporu, w terminalu lotniczym jest cała masa, bramek metalowych mających wykrywać niebezpieczne przedmioty, ponadto cały obiekt jest doskonale kamerowany z zewnątrz i wewnątrz. Monitoring jest najważniejszy do podtrzymania bezpieczeństwa i wywierania dobrego wrażenia na klientach. Nie ogranicza to liczby zatrudnianych pracowników ochrony..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Terminal lotniczy
Nick: