Dodany: 2012-11-13 11:03:31

 

Hangar lotniczyZ trasy będącej dojazd do lotniska modlin widać potężne lotnicze hangary. Kiedy mamy szczęście może uda nam się zobaczyć jak samolot wjeżdża do hangaru. Taki hangar jest olbrzymi, widok rozsuwanej bramy wjazdowej można u niektórych wywołać szok. Hangary mieszczą się na uboczu lotniska, nie są jego najważniejszym punktem.

 

To miejsca poboczne, dlatego są doskonale widoczne z dojazd do lotniska modlin. Kiedy jedziemy dojazd do lotniska modlin, widzimy cały proces funkcjonowania lotniska, od terminala po hangar. W hangarach wykonywane są proste czynności naprawcze i przeglądowe, generalnie w hangarze trwa przygotowanie maszyn do lotu.

 

Mechanicy mają tam sporo pracy do wykonania, czasem także tankowanie odbywa się w hangarze. Hangar lotniczy jest miejscem potrzebnym do wykonywania obowiązkowych czynności, rutynowych wręcz z punktu widzenia technicznego. Hangar chroni też samolot przed działaniem czynników atmosferycznych, długotrwałe pozostawienia samolotu na otwartej przestrzeni nie jest wskazane..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hangar lotniczy
Nick: