Dodany: 2012-11-13 11:06:31

 

Położenie lotniska ModlinPołożenie lotniska Modlin warunkuje dojazd do lotniska modlin. Sam dojazd do lotniska modlin jest efektem rozrastania się infrastruktury drogowej wokół Nowego Dworu Mazowieckiego.

 

Sam Modlin jest dzielnicą Nowego Dworu Mazowieckiego, wraz z rozwojem miasta, który postępuje dzięki rozwojowi lotniska, dojazd do lotniska modlin ulega stopniowej zmianie. Kiedyś był tylko jeden, teraz jest ich co najmniej trzy. Modlin leży około 30 kilometrów od Warszawy, w linii prostej na wschód od centrum Warszawy patrząc od pałacu Kultury i Nauki. Modlin leży blisko głównej drogi, żeby dojechać na teren lotniska wystarczy nic więcej jak tylko zjechać w bok z głównej drogi prowadzącej między Warszawą a Katowicami.

 

Położenie lotniska jest bardzo dobre w samym węźle komunikacyjnym. Łatwo dostać się z niego na główną drogę prowadzącą do każdego punktu na mapie naszego kraju. Pobliże lotniska Modlin jest dosłownie epicentrum komunikacji. Jego położenie jest strategiczne i ma wymiar ponadczasowy. Mimo upływu lat jego położenie zawsze było w centrum Polski, i blisko głównych dróg..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Położenie lotniska Modlin
Nick: