Dodany: 2012-11-13 11:08:05

 

Opłaty lotniskoweZa dojazd do lotniska modlin płacić nie trzeba, za korzystanie z drogi nie ponosi się żadnych opłat. Płatny dojazd do lotniska modlin odstraszyłby wielu klientów, a co równie złe przede wszystkim spowodowałby to, że spowolnienie i korki.

 

To bardzo niekorzystne zjawiska, brak opłat za dojazd do lotniska modlin jest w pełni rekompensowany dla lotniska przez inne opłaty. Na lotnisku ponosi się opłaty za bagaż podręczny i główny. Nie są to wygórowane stawki, ale zawsze jakiś drobny zysk przynoszą. Nie są głównym źródłem dochodu dla placówki lotniska, ale stanowią regularny i stabilny dopływ pieniędzy to także bardzo ważna funkcja.

 

Opłaty są pobierane nie tylko za obsługę bagażu, pobiera się je za korzystanie z całej infrastruktury lotniska. Zgodnie z jej wykorzystaniem każda usługa ma inną cenę, ustalana jest ona w sposób indywidualny nie ma jednakowego cennika w którym możemy odszukać swoje pozycje. Musimy za każdym razem czytać jakie są koszty i ile nas to będzie kosztowało. Warto być świadomym klientem, po to by uniknąć niemiłych rozczarowań lub niespodzianek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłaty lotniskowe
Nick: