Dodany: 2012-11-13 11:14:43

 

Historia lotniska w ModlinieNa pytanie dojazd do lotniska modlin odpowiedź nie jest jednoznaczna. W zależności od tego skąd jedziemy zmienia się na nie odpowiedź. Na przestrzeni historii odpowiedź na pytanie dojazd do lotniska modlin także ulegała zmianie, modyfikowanie jej jest ściśle uzależnione od losów państwa.

 

Kiedyś na samym początku lotnisko Modlin były militarnym obiektem, służyło do celów wojskowych, potem wpadło w ręce Niemców w czasie drugiej wojny światowej. Po wojnie należało do ZSRR a wykorzystywane było przez władze PRL w Polsce.

 

Wówczas przez wiele lat do upadku komunizmu w Polsce odpowiedź na pytanie dojazd do lotniska modlin była jedna. Nic się nie zmieniało, po 2001 roku sytuacja uległa dużej zmianie lotnisko wpadło w ręce cywilne i od tego momentu nastąpiła jego rozbudowa. Wraz z rozwojem infrastruktury i miasta oraz aglomeracji warszawskiej lotnisko w Modlinie niesamowicie się rozrosło a możliwości komunikacyjne zmieniały się całkowicie. Lotnisko Moldin jest obiektem wyjątkowym, ma długą historię i ciekawą, która ciągnie się na przestrzeni tylu lat..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Historia lotniska w Modlinie
Nick: